maydan (maydan) wrote,
maydan
maydan

Театр абсурду

Ситуація з нападом на журналістку Тетяну Чорновол дедалі більше нагадує який невдалий театр абсурду. Хоча в нашій країні по-іншому бути й не може?
Чорновол

Хоча Україна в цьому році вже встигла побити всі історичні рекорди щодо кількості нападів на журналістів, справа Тетяни Чорновол претендує на те, щоб стати сенсацією року. Вже можна сміливо стверджувати, що за масштабами громадського розголосу вона навіть обійшла випадок з Ольгою Снічарчук та Владиславом Соделем. Лише за один день Тетяну відвідали посли Швеції, Франції, Бельгії, Литви та представники США та Канади.

В той же час, вітчизняні політики до постраждалої журналістки не так прихильні. Міліційне відомство , запроторивши до слідчого ізолятора перших-ліпших, що потрапили під руку, зосередилося на версії змови підступних депутатів-провокаторів, що представляють мало не всі партії опозиції: Удар та Батьківщину. Принагідно міліціянти передали палкий привіт і екс-регіоналу Давиду Жванії, якого також назвали у числі «контактів» затриманих «тітушок». Очевидно, таким чином Захарченко намагався нагадати Жванії про сумний кінець депутатства іншого екс-регіонала – Маркова.

Юлія Тимошенко теж не залишилася осторонь і з-за грат закликала прихильників всупереч насильству над вільною пресою все ж домогтися дострокової відставки прем’єра та президента. Регіонал Царьов бачить у цьому мало не детальний план насильницького повалення влади, яка давно вже перестала бути всенародно обраною. Опозиційні лідери замість того, щоб дійсно допомогти потерпілій та простежити за тим, аби розслідування цього злочину було дійсно неупередженим та детальним, поступово дають втягнути себе у суперечку з МВС чи мали вони стосунок до його організації.

За всією цією політичною метушнею якось непомітно на другий план відійшла сама Тетяна Чорновол. Звісно, коли вона бралася за розслідування, як саме могли очільники МВС та Генпрократури стати власниками доволі недешевих обійсть, мала би здогадуватися що це їй не мине безслідно. Адже на всіх активістів Майдану у країні вже відкрили «мисливський сезон». Проте настільки цинічний намір вгамувати «непокірних» за допомогою насильства – це фактично оголошення війни народу. І очевидно, що Тетяна може виявитися не останньою жертвою у цій війні.

PS: Тим часом в соціальними мережами шириться новина про те, що анонс прес-конференції очільників слідчого управління МВС про хід розслідування побиття журналістки, з’явився на сайті одного інформагентства ще напередодні самого злочину.


Tags: МВД, Черновол, насилие
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 29 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →